Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Důležité informace

Inzerce na TopReality.cz

  • Server TopReality.SK je internetový realitní portál patřící návštěvností mezi top nejnavštěvovanější servery v oblasti realit na Slovensku. Zároveň vstupuje na český trh s doménou TopReality.CZ a přidruženými portály Webrealgroup.cz a Portály měst.
  • Abyste mohli využívat služeb serveru, je nutné se zaregistrovat.
  • Soukromou osobou se myslí soukromá osoba (tedy ne firma), která inzeruje výhradně vlastní nemovitost prostřednictvím našeho portálu.
  • Vaše zakázky si máte možnost spravovat na portálu sami manuálně nebo je umíme automaticky importovat a aktualizovat z těchto realitních software:

Důvody proč inzerovat u nás:

  • Inzeráty jsou automaticky zřízené na čtyřech realitních portálech TopReality.CZ, TopReality.SK, Webrealgroup.cz a Portály měst
  • Je zaměřen nejenom na české zakázky, nacházejí se na něm inzeráty např. z SR, Maďarska, Polska, Rakouska, Německa, Španělska, Chorvatska, Turecka, Thajska a jiných zemí.
  • Je oblíben díky své přehlednosti, množství jedinečných funkcí (jako např. P.O.I., čili zobrazení škol, obchodů, garáží, čerpacích stanic v blízkosti vyhledané nemovitosti, možnost zdarma zasílání vyhovujících zakázek přímo na mail klienta, mapa nemovitostí zobrazující 200 nejnovějších inzerátů, vývoj cen atd.).
  • Přidáním inzerátu na TopReality.cz nebo TopReality.sk se tento inzerát zobrazí automaticky v dané lokalitě na síti regionálních portálů Webrealgroup.cz.
  • Portály měst zobrazí rovněž Vaši zakázku podle zadané lokality, najdete tu ale i informace o daném regionu (zajímavosti, akce, tipy na výlety, ubytování a pod.).

Reklama na TopReality.cz

V případě zájmu o reklamní prostor na našich stránkách nás kontaktujte telefonicky nebo emailem na adrese: reklama@topreality.cz .

V případě jakýchkoliv dotazů, případně nejasností, klikněte sem pro kontaktní informace.


Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací OK