Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Důležité informace

Inzerce na TopReality.cz

  • Server Topreality je internetový realitní portál patřící návštěvností mezi top nejnavštěvovanější servery v oblasti realit na Slovensku.
  • Abyste mohli využívat služeb serveru, je nutné se zaregistrovat.
  • Soukromou osobou se myslí soukromá osoba (tedy ne firma), která inzeruje výhradně vlastní nemovitost prostřednictvím našeho portálu.

Důvody proč inzerovat u nás:

  • Je zaměřen nejenom na české zakázky, nacházejí se na něm inzeráty např. z SR, Maďarska, Polska, Rakouska, Německa, Španělska, Chorvatska, Turecka, Thajska a jiných zemí.
  • Je oblíben díky své přehlednosti, množství jedinečných funkcí (jako např. P.O.I., čili zobrazení škol, obchodů, garáží, čerpacích stanic v blízkosti vyhledané nemovitosti, možnost zdarma zasílání vyhovujících zakázek přímo na mail klienta, mapa nemovitostí zobrazující 200 nejnovějších inzerátů, vývoj cen atd.).

Reklama na TopReality.cz

  • případě zájmu o reklamní prostor na našich stránkách nás kontaktujte telefonicky nebo emailem na adrese: reklama@topreality.sk .
  • V případě jakýchkoliv dotazů, případně nejasností, klikněte sem pro kontaktní informace.