Ponúkame na prenájom čerstvo zrekonštruovaný (ešte neobývaný) 3 izbový byt s loggiou na Vigľašskej ulici v Bratislave v Petržalke.
Rozloha bytu je 70m2 a nachádza sa na 4. poschodí v 12 poschodovom bytovom dome s dvomi výťahmi. K bytu prislúcha pivnica. Orientácia: Východ-Západ.
-3 samostatné, nepriechodné izby
- samostatné WC
- v každej izbe je dátová zásuvka.
- plastové okná a sieťky na oknách
So zariadením bytu sa dá dohodnúť.
Kamery na chodbách, čipový vstup, domový vrátnik.
Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.
Bezproblémové parkovanie.
Doprava: Pár minút na konečnú električky, popri trati je nový cyklochodník pre športových nadšencov.
Za domom je obrovský park s detským ihriskom.
Byt je ihneď voľný.
Zvieratá: Akékoľvek zviera je dovolené po dohode s majiteľom.
Cena nájmu je 666,- EUR +299,- EUR energie(spolu 965,- EUR/mesiac). V cene je zahrnutý aj internet aj TV.
Depozit: 965€
Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí 1x nájom, 1x depozit vo výške mesačného nájmu a sprostredkovateľská provízia pre RK vo výške 1 mesačného nájmu.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301