Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Přihlásení
Zapomenuté heslo
Přihlásení
Počet nemovitostí
105 679
Reg. kanceláří
11 425
Reg. uživatelů
112 107
Fanoušků
52 554

Rodinný dům s velkou zahradou a víceúčelovou halou v blízkosti Kašperských Hor, podhůří Šumavy

  • Cena 2 200 000,00 CZK
  •  25 882,35 CZK/m2
  • Lokalita:Nezdice na Šumavě, časť Nezdice na Šumavě
  • Aktualizace:16.5.2018 16:33:31
  • Identifikační číslo:4979110
  • zastavěná plocha305 m2
  • užitková plocha85 m2
  • pozemek4424 m2
  • Kategorie: Rodinný dům / Prodej
  •   www.topreality.cz/id6476546

Popis nemovitosti

Pozemky: celková výměra 4.424 m2, z toho zastavěná plocha stavbou 305 m2.
Lokalita: ŠUMAVA, středisková obec Nezdice na Šumavě – na úpatí mohutných hor Žďánov a Javorníku 1.066 m.n.m., na jehož vrcholu se nachází horské středisko s lyžařským svahem vybaveným vlekem a rozhlednou. Hrad Kašperk leží pouhých 5 km nad vesnicí. Viditelný je i kopec Sedlo s keltským hradištěm a novou rozhlednou, z níž se otevírá jeden z nejkrásnějších výhledů na horská pásma Šumavy. Malebná krajina - šumavské podhůří - je známá z vyprávění spisovatele Karla Klostermanna o osudech šumavských světáků – vyhlášených dobrých muzikantů a řemeslníků. Hluboké lesy na úbočích Javorníku a Ždánova, úžasné výhledy do kraje a dosud zachované staré obyčeje činí z této méně známé části Šumavy jedno z jejích nejhezčích míst.
Popis nemovitosti: Jedná se o dobře přístupný areál přímo z místní komunikace, který se sestává ze zděného patrového domu s bytem 3+1 a propojen je s přízemní víceúčelovou halou o ploše 200 m2. Areál leží na konci vesnice, je obklopen hezkou udržovanou zahradou a otvírají se odtud krásné pohledy na podhůří Šumavy.
V přízemí zděného domu se nachází vstupní chodba, prostorná kotelna na tuhá paliva s novým kotlem Atmos a sklad paliva. Dále jsou zde dvě šatny se sociálním zařízením a kancelář. V patře, kam se dostanete po dřevěných schodech je situovaný byt o podlahové ploše 85 m2 se samostatnou kuchyní, obývacím pokoje, ložnicí a dětským pokojem. Samostatně jsou koupelna i záchod.
Na tento objekt navazuje prostorná hala, která je z kovové konstrukce se sendvičovou výplní. V současné době je v hale umístěna truhlářská dílna, ale její využití je velice univerzální. Může posloužit i jako slunný ateliér, garážování veteránů apod. U haly je kovové silo na odsávané piliny a dřevěné přístřešky pro skladování suchého řeziva. Obklopující zahrada má dostatečnou výměru, aby tvořila klidné zázemí domu. Všechny tyto aspekty tvoří z nabídky této nemovitosti zajímavou investici jak pro rodinné bydlení, tak i pro drobnou výrobu.
Inženýrské sítě: El. – napoj. na veř.síť ČEZ, příkon 230/400 V.
Voda: z obecního vodovodního řadu.
Kanalizace: do jímky na vyvážení.
Vytápění: ústřední s kotlem na TP.
Komunikační napojení: z obecní komunikace.

Kontakt na prodejce


MÜLLER - REALITY / IMMOBILIEN s.r.o.
náměstí Míru 154
Klatovy

Registrovaný na TopReality.cz
od 25.08.2014
Radek Vrhel
tel 602 Zobrazit

KARTA MAKLÉRA

Kontaktovat makléře