Byt (52,34 m²) prešiel rekonštrukciou.
Technický stav:
Nové rozvody elektriny a vody.
Nové kúrenie s plynovým kotlom (realizované jar 2026).
Zateplený bytový dom s odvetraným systémom a novou strechou (2023).
Nový odtokový systém pre dažďovú vodu (nové rýny, 2023).
Hotová príprava na kanalizáciu (už len napojiť), ktorá sa bude realizovať v obci v nasledujúcom roku.
Dispozícia:
Byt pozostáva z 3 samostatných nepriechodných izieb pre maximálne súkromie.
Presvetlenej kuchyne so zánovnou linkou a francúzskym oknom.
Kúpeľne so sprchovým kútom a samostatnej toalety.
Plastové okná so žalúziami, nové podlahy a interiérové dvere.
Nízke mesačné náklady: 130 EUR (elektrina, plyn, voda, fond opráv).
Byt sa nachádza na 1. poschodí tehlového bytového domu v tichej časti obce Podhájska.
HLAVNÉ BENEFITY:
Vlastné posedenie: K bytu patrí krytá pergola (13 m²) so sedením v oplotenom dvore a ďalším sedením využiteľným napríklad na grilovanie - 12m².
Praktická pivnica: Vlastný úložný priestor s oknom o výmere 10 m².
Súkromné parkovanie: 2 vlastné parkovacie miesta priamo pri dome v oplotenom dvore - 25m²).
Celková výmera bytu vrátane pergoly so sedením, parkoviska a pivnice je 112m².
Vlastná studňa.
Lokalita:
Podhájska: Obec známa unikátnou liečivou vodou, wellness centrom Aquamarín a kompletnou občianskou vybavenosťou (zdravotné stredisko, pošta, vlaková stanica).
Bytový dom sa nachádza v tichej uličke mimo hlavnej cesty, čo zaručuje dokonalý relax ako aj pokojné bývanie pre rodinu.
Byt je bez tiarch, k dispozícii IHNEĎ.
V tom istom bytovom dome máme od toho istého majiteľa v ponuke úplne identický byt v cene 95 000EUR, ktorý má navyše veľkú 25 m2 krytú terasu s osvetlením, plus ďalšie sedenie s hojdačkou, využiteľné aj na grilovanie a dve parkovacie miesta. Tu je link: https://www.andelzachar.sk/nehnutelnost/investicny-3-izbovy-byt-s-velkou-terasou-a-parkovanim-podhajska/
Tip: Byty je ideálne kúpiť spolu, napr. v jednom môžete bývať a druhý prenajímať. Prípadne ako dvojgeneračné bývanie, napr. jeden byt pre rodičov, druhý pre mladú rodinu. Alebo oba byty využiť na celoročné prenajímanie v obci bohatej na turistický ruch: Podhájska - „Slovenské mŕtve more“.
V prípade seriózneho záujmu a odkúpenia oboch bytových jednotiek súčasne je majiteľka otvorená dohode o zľave.
CENA: 85000 € (vrátane kompletného právneho servisu a poplatkov).
758EUR/m² je bezkonkurenčne druhá najnižšia cena v celej Podhájskej aj na okolí.
V cene je zahrnutý kompletný právny servis:
Postaráme sa o vypracovanie všetkých zmlúv a autorizáciu kúpnej zmluvy advokátom. Proces zavŕšime podaním návrhu na vklad do katastra za vás. Postaráme sa o kompletný hypotekárny proces, aby bol prechod nehnuteľnosti na Vás ako majiteľa čo najhladší. Uhradíme za vás správne poplatky a overenie podpisov.
Dohodnite si termín obhliadky ešte dnes a príďte sa presvedčiť o výhodách bývania vo výnimočnej obci Podhájska, známej v celej Európe.
Teším sa na Vás!
Ing. Viera Uvírová
Andel&Zachar, s.r.o.
+421 905 363 593
uvirova@andelzachar.sk