Objavte bývanie, kde sa pohodlie stretáva so zeleňou. Tento vzdušný 2-izbový byt na Kramároch ponúka pokojný úkryt od ruchu mesta - s vlastnou terasou a záhradou priamo pri byte.
Dispozícia a plochy:
• 2-izbový byt, 68 m²
• Obývacia izba, spálňa, kuchyňa
• Kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC
• Terasa so záhradou 70 m²
Vybavenie:
• Podlahové kúrenie v celom byte
• Vonkajšie parkovacie státie vo dvore
Cena prenájmu:
• Nájom: 1 050 € / mesiac
• Parkovanie: 100 € / mesiac (podmienka k nájmu)
• Energie: 150 € / mesiac
• Celková mesačná platba: 1 300 €
Pri podpise sa hradí provízia vo výške celkového jednomesačného nájmu.
Predstavte si raňajky na vlastnej terase obklopenej zeleňou, alebo pokojné večery v byte s príjemným podlahovým kúrením pod nohami. Kramáre sú synonymom pokoja a čistého vzduchu - a tento byt to dokonale odráža.
Neváhajte a ozvite sa - byty s terasou v tejto lokalite odchádzajú rýchlo.
Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky, Vám rád poskytnem na tel. č.0919214118 alebo prostredníctvom emailu rovnak@sharkreal.sk. SHARK REAL – VÁŠ SILNÝ A SPOĽAHLIVÝ PARTNER V OBLASTI REALÍT.